Aktualności

Baner reklamowy podświetlany jako skuteczny sposób reklamy

Baner reklamowy podświetlany jako skuteczny sposób reklamy

Uniwersalność zastosowań banerów reklamowych przysporzyła tej formie reklamy zewnętrznej niesłabnącej popularności wśród przedsiębiorców. Banery stwarzają szerokie możliwości personalizacji wyglądu do potrzeb właściciela firmy. Sprawdzają się zarówno jako oznakowanie siedziby firmowej, jak i w charakterze samodzielnych nośników umieszczonych w pobliżu ruchliwych ulic i skwerów. Przekonaj się o skuteczności podświetlanych banerów. Prezentujemy opis najważniejszych zalet i cech charakterystycznych, jakie od lat przypisuje się wysokiej jakości banerom zewnętrznym.

Czym jest baner reklamowy jako element strategii marketingu?

W powszechnym rozumieniu, baner reklamowy staje się synonimem reklamy wielkoformatowej umieszczanej w przestrzeni miejskiej. Faktycznie, duże rozmiary banerów to charakterystyczna cecha omawianych tutaj nośników informacji marketingowej. Boom rozmiarowy ma swoje uzasadnienie praktyczne - banery reklamowe mają zawiadamiać o produktach lub usługach z dużej odległości. W kręgu odbiorców informacji często znajdują się kierowcy pojazdów, mogący poświęcić dosłownie ułamki sekund na spojrzenie na reklamę.

Banery dzielą się na wiele kategorii według kryterium formatu, materiału wykonania czy docelowego przeznaczenia (wewnątrz budynku lub na terenie zewnętrznym). Ogromną popularnością cieszy się w ostatnich latach baner podświetlany, który nie daje przejść obok siebie obojętnie.

Czym baner podświetlany wyróżnia się na tle innych rozwiązań?

Nie da się spacerować po ulicach dużego miasta bez kontaktu z licznymi banerami, które otaczają nas z każdego kąta. Intensyfikacja marketingowych działań konkurencji wymusza poszukiwanie alternatywnych form reklamy zewnętrznej, celem wyróżnienia się z tłumu. Baner podświetlany jawi się tutaj jako złoty środek między kosztem produkcji a wysokim potencjałem marketingowym. Nośniki wyposażone w podświetlenie ledowe doskonale komunikują o ofercie, zachowując jednocześnie kryteria estetyki i harmonii wizualnej.

Podświetlany baner reklamowy doskonale sprawdza się w godzinach nocnych, kiedy zwykłe banery przestają zwracać na siebie uwagę. Zainwestowanie dodatkowych środków w banery LED owocuje poprawą biznesowych zasięgów i zwiększeniem świadomości oferty wśród potencjalnych odbiorców. Baner reklamowy nie dokonuje filtracji konsumentów w rozumieniu ukierunkowanej strategii marketingowej. Jego obecność w miejskim krajobrazie pełni jednak o wiele ważniejszą funkcję – budowę rozpoznawalności marki w całej populacji lokalnej.

Czy warto inwestować w podświetlany baner reklamowy?

W przeciwieństwie do innych rodzajów reklamy outdoorowej, baner reklamowy podświetlany stanowi jednorazową inwestycję, która przynosi rezultaty 24/7. Realizacją projektu baneru podświetlanego LED powinni zainteresować się właściciele sklepów, punktów usługowych, prywatnych placówek medycznych czy zakładów produkcyjnych.

Baner LED sprawi, że Twoja firma stanie się lepiej widoczna w zaszumionym otoczeniu. Skontaktuj się z ekspertami PSM Technik – otrzymasz wsparcie doradcze i możliwość opracowania personalizowanego projektu baneru, który posłuży na długie lata.

Wpisy na blogu

Jak przygotować się do współpracy ze studiem reklamy? | Jak dobrać kolory do reklamy zewnętrznej? Krótki poradnik | Cechy dobrego projektu graficznego – 3 punkty, o które należy zadbać | Sposoby oświetlenia reklamy świetlnej | Jak przebiega montaż podświetlanych szyldów reklamowych?

Litery przestrzenne | Reklamy świetlne | Pylony i tablice reklamowe | Kasetony reklamowe | Attyki i szyldy reklamowe | Stoiska reklamowe | Oznakowanie wewnętrzne | Pozstałe usługi reklamowe
Zadzwoń