Pylony i tablice

Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamowe konstrukcje pionowe jak pylony, totemy, które są bardzo prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych i usługowych.

 

Te wolnostojące nośniki mogą sięgać nawet kilkudziesięciu metrów, dzięki czemu są doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Dodatkowym elementem pylonów mogą być wkomponowane w obudowę podświetlane motywy trójwymiarowe.

 

Reklamy wolnostojące stanowią jeden z głównych elementów tworzenia systemu identyfikacji wizualnej firmy. Służą do poinformowania potencjalnych klientów o lokalizacji przedsiębiorstwa oraz – ewentualnie – obszarach, w których się specjalizuje. Pylony oraz tablice reklamowe mogą jednak zostać wykorzystane również w innych celach. To bardzo uniwersalny środek do przekazania najistotniejszych informacji.

 

Gdzie można zastosować nasze produkty?

Tworzone przez nas tablice nadają się idealnie do oznaczania siedziby firmy. Estetycznie wykonany produkt jest widoczny już dużej odległości. Zazwyczaj mieści nazwę oraz informacje ułatwiające dojazd/dojście do lokalu. Oprócz tego pylon reklamowy może posłużyć jako prestiżowa wizytówka przedsiębiorstwa. Wyeksponowanie swojego logo dla szerszej publiczności zwiększa świadomość marki, a za tym idą konkretne korzyści finansowe.

 

Można pokusić się o zamieszczenie większej liczby informacji na tablicach. Dlatego znajdują swoje zastosowanie nie tylko w przypadku prywatnych biznesów, ale również w instytucjach publicznych czy centrach handlowych. Dla przykładu tablice reklamowe informują przyjezdnych o najbliższych atrakcjach czy pomagają rozeznać się w układzie dużego obiektu handlowo-usługowego.

 

Solidne tablice reklamowe w Gdańsku

Z uwagi na charakter i przeznaczenie pylonów muszą one spełniać odpowiednie normy jakościowe. Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal czy aluminium. Do tego pylony reklamowe powlekamy specjalną powłoką, która zabezpiecza reklamę. W ten sposób stają się odporne na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne (deszcz, śnieg, silne promieniowanie słoneczne itd.) oraz uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że nasze produkty mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnętrz budynków.

 

Zalety naszych rozwiązań

Korzyści z zastosowania pylonów i tablic jest wiele. Klienci z Gdańska szczególnie docenią ich trwałość oraz poziom wykonania, które przekładają się na długoletnie użytkowanie. Oprócz tego do zalet naszych produktów zaliczamy:

– dobrą widoczność,

– możliwość zastosowania podświetlenia,

– wyeksponowanie logo i zwiększenie rozpoznawalności marki,

– podkreślenie prestiżu siedziby przedsiębiorstwa lub instytucji,

– dotarcie do szerszego grona odbiorców.

 

Konstrukcje tworzymy według najlepszych, branżowych wzorców. Dla naszych Klientów to gwarancja otrzymania produktu spełniającego wszelkie normy – włącznie z tymi ustalonymi w Gdańskiej Uchwale Krajobrazowej.

 

Szybka i korzystna wycena pylonów reklamowych

Staramy się być konkurencyjni pod każdym względem. Dotyczy to również cennika i terminu realizacji. Wycena odbywa się indywidualnie na podstawie kilku czynników (m.in. skali projektu czy wymiarów). Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej.

 

Działamy na terenie miasta Gdańsk. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych. Nasi przedstawiciele pomogą wybrać rodzaj identyfikacji wizualnej dla Państwa firmy oraz dokonają wstępnej wyceny.

Litery przestrzenne | Reklamy świetlne | Pylony i tablice reklamowe | Kasetony reklamowe | Attyki i szyldy reklamowe | Stoiska reklamowe | Oznakowanie wewnętrzne | Pozstałe usługi reklamowe
Zadzwoń