Attyki

Specjalizujemy się w zabudowach elewacji, ciągów elewacyjnych i wolnych przestrzeni. Wykorzystanie technologii naciągu winylowego pozwala nam na produkcję attyk o niemal nieograniczonej długości. Nasi klienci doceniają najwyższą estetykę realizacji, ciągłość lica i jednolitość.

 

Aby firma zaistniała w przestrzeni publicznej, musi ciekawie podkreślić swój wizerunek. Dlatego tak dużo przedsiębiorstw inwestuje w attyki reklamowe Gdańsk nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Również tutaj można natknąć się na wiele profesjonalnie wyprodukowanych szyldów. Wśród nich znajdują się attyki wykonane przez nas.

 

Zastosowanie szyldów reklamowych w Gdańsku

Attyki nazywa się czasami otokami, fryzami czy blendami. Ich głównym zadaniem jest poinformowanie przechodniów o tym, co znajduje się w budynku lub konkretnym lokum. Stanowią więc jeden z elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa bądź instytucji. To właśnie firmy najczęściej są zainteresowane korzyściami, które niosą za sobą szyldy reklamowe Gdańsk należy do miast, gdzie często stosuje się takie rozwiązania reklamowe.

 

Jednak szyldy sprawdzą się również wewnątrz budynków. Sklepy w halach wielkopowierzchniowych oraz centrach handlowych potrzebują identyfikacji w takim samym stopniu, co lokale z wejściem na zewnątrz. Wystarczy przejść się po jakiejkolwiek galerii, aby uzmysłowić sobie, jak ważnym elementem rozpoznania miejsca jest dobrze widoczna attyka reklamowa. Bez niej poruszanie się po centrum handlowym byłoby znacznie utrudnione. Ponadto attyki potrafią zwrócić uwagę na sklep kolorystyką, ekspozycją logo czy ciekawym hasłem.

 

Odporne na zniszczenia attyki reklamowe w Gdańsku

Tworzymy szyldy na elewacje, ciągi elewacyjne, a nawet wolne przestrzenie. W związku z tym mogą być narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Długotrwały deszcz czy śnieg, a także silne promieniowanie słoneczne w łatwy sposób mogą naruszyć dobry wygląd attyk reklamowych w Gdańsku. Dlatego do ich produkcji używamy materiałów odpornych na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Dotyczy to także urazów mechanicznych. Niosący ze sobą drobne zanieczyszczenia wiatr również może mocno naruszyć konstrukcję. Dlatego każdy nasz szyld reklamowy w Gdańsku posiada specjalną osłonę. Dzięki temu attyki zachowują swoje walory przez bardzo długi czas.

 

Estetyczne wykonanie gdańskich szyldów reklamowych

Attyka stanowi element strategii marketingowej. W związku z tym musi prezentować logo firmy czy instytucji (oraz jakiekolwiek inne dodatkowe informacje) w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy doświadczonym partnerem biznesowym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z uwagi, jaką przywiązują potencjalni klienci do wyglądu siedziby przedsiębiorstwa. Nie szczędzimy więc środków, aby stworzyć wysokiej jakości szyldy reklamowe w Gdańsku. Są one bezkonkurencyjne pod względem estetyki, trwałości oraz ceny. Przy okazji zapewniamy, że attyki spełniają normy Gdańskiej Uchwały Krajobrazowej. Można więc bez problemu zamontować je na swoim budynku.

 

Jeśli interesują Państwa nowoczesne, profesjonalnie wykonane attyki reklamowe Gdańsk jest miastem, w którym można je zobaczyć na co dzień dzięki wysiłkom naszej firmy. Polecamy uwadze ofertę PSM Technik. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego podzielimy się szczegółami współpracy oraz omówimy wstępną wycenę zlecenia.

Litery przestrzenne | Reklamy świetlne | Pylony i tablice reklamowe | Kasetony reklamowe | Attyki i szyldy reklamowe | Stoiska reklamowe | Oznakowanie wewnętrzne | Pozstałe usługi reklamowe
Zadzwoń