Producent reklam Gdańsk

Produkujemy, montujemy i doradzamy.

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu wszelkiego typu nośników reklamy zewnętrznej, od tablic reklamowych, szyldów przez reklamy świetlne, prezentery po rozwiązania wielkoformatowe.

 

Wytwarzamy wszelkiego typu formy przestrzenne: litery blokowe, logotypy 3d, podświetlane znaki graficzne pozwalające przedsiębiorcom wyróżnić swoją firmę w nieszablonowy sposób.

 

Wykonamy dla Państwa również najwyższej jakości kasetony reklamowe, semafory, pylony, attyki, standy, stojaki na ulotki, słupy reklamowe. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie wyprodukować i zamontować niemal każdy produkt reklamowy.
Działamy kompleksowo na terenie całego kraju i za granicą.

 

Wykonujemy szyldy zgodne z Gdańską Uchwałą Krajobrazową.

 

Co możemy zrobić specjalnie dla Ciebie?

SPRAWDŹ!

 

 

PSM Technik specjalizuje się w tworzeniu oraz montażu reklam. Przygotujemy dla Państwa każdy typ nośników reklamy zewnętrznej, a także poszczególne elementy, które można wykorzystywać we wnętrzach. Działamy na terenie całej Polski. Usługi świadczymy również za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Czytaj więcej

Producent reklamy zewnętrznej w Gdańsku

Reklama zewnętrzna umieszczana jest w punktach użyteczności publicznej, na przystankach czy przy głównych ciągach komunikacyjnych. Przybiera różne formy, lecz zawsze cechuje ją doskonała widoczność i skuteczność działania. Ze względu na swoją lokalizację dociera do szerokiego grona potencjalnych konsumentów. Jednym z najchętniej wybieranych wariantów tego typu przekazu są tablice. To uniwersalne nośniki, z których korzystają różne branże. Występują jako szyldy lub elementy zabudowy sklepów. Oferujemy również pylony oraz totemy spotykane przy sieciach handlowych, usługowych, firmach, instytucjach.

 

Popularnością cieszą się także kasetony. Ich prosta forma skutecznie przykuwa uwagę przechodniów. Lekka konstrukcja wykazuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne (w szczególności działanie niskich oraz wysokich temperatur, promieniowanie UV). Dzięki bogatej gamie kolorów i kształtów uzyskają Państwo zamierzony efekt. W Gdańsku wykonujemy kasetony z różnych materiałów takich jak np. dibond, polecamy też wariant z licem z pleksi bądź tłoczonym. Produkujemy również semafory, wersje easyframe, kasetony w technologii naciągu winylowego. 

 

Ponadto jesteśmy uznanym producentem oraz liderem reklamy świetlnej. To spektakularne konstrukcje doskonale widoczne w ciągu dnia, a także po zmroku. PSM Technik oferuje projekty wielkogabarytowe, kasetony świetlne i litery przestrzenne. Doskonale prezentują się też podświetlane grafiki lub neony. Mogą być podświetlone w całości bądź jedynie w poszczególnych elementach. Bardzo dobra widoczność charakteryzuje attyki umieszczane na elewacjach, w ciągach elewacyjnych czy w wolnej przestrzeni.

 

Stoiska i oznakowanie wewnętrzne w dobrym stylu 

Produkujemy stoiska i prezentery. Pozwolą one Państwu na wyeksponowanie oferty w atrakcyjny sposób. Dodatkową widoczność gwarantuje całościowe lub częściowe podświetlenie, które możemy zamontować. Wybierając usługi PSM Technik, mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę – od produkcji, przez transport, aż po montaż. Co więcej, wykonujemy demontaż, a także zapewniamy transport powrotny. 

 

Ponadto zajmujemy się oznakowaniem wewnętrznym, w ramach którego wykonujemy oznaczenia drzwi, pięter i komórek lokatorskich. Precyzyjne wykonanie zleconych prac sprawia, że z naszych usług często korzystają hotele, biura oraz inwestorzy mieszkaniowi.

 

Nie znaleźli Państwo nośników zgodnych ze swoimi potrzebami? Zapraszamy do kontaktu! Realizujemy indywidualne projekty na życzenie klienta. Nasza firma jest jednym z najbardziej cenionych producentów reklamowych z Gdańska. Świadczą o tym pozytywne opinie naszych Klientów, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Telefon:
608 296 806


Litery przestrzenne | Reklamy świetlne | Pylony i tablice reklamowe | Kasetony reklamowe | Attyki i szyldy reklamowe | Stoiska reklamowe | Oznakowanie wewnętrzne | Pozstałe usługi reklamowe

Zadzwoń