Kasetony

Wszystkie nasze kasetony charakteryzują się lekką konstrukcją, są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Wykonujemy kasetony w technologii naciągu winylowego (kasetony o dużych gabarytach), kasetony z dibondu, kasetony z licem z pleksi, kasetony z licem tłoczonym, semafory oraz kasetony easyframe.

 

Estetyka, bogata gama kolorów i kształtów dają szerokie możliwości prezentacji.

 

Kasetony reklamowe

W dzisiejszych czasach reklama stanowi jeden z głównych czynników pozwalających osiągnąć sukces w biznesie. Dzięki temu, że nazwa firma utrwala się w świadomości konsumentów, więcej osób zainteresuje się jej działalnością i skorzysta z jej usług. Niebagatelny wpływ na postrzeganie przedsiębiorstwa ma również identyfikacja wizualna, której elementem może być kaseton. Umieszczony na ścianie budynku nie tylko informuje, że wewnątrz znajduje się siedziba danej firmy, ale również poprzez swój styl przekazuje, z jakiego rodzaju marką ma się do czynienia.

 

Siła napisu

O tym, że słowa mają ogromną moc, nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Reklamowe napisy także są niezwykle ważne w kontekście budowania wizerunku. Na kasetonach można umieszczać nie tylko samą nazwę firmy, ale także różnego rodzaju slogany czy myśli przewodnie przyświecające prowadzonej działalności. Właściwie dobrany napis stanowi swego rodzaju kropkę na i dobrze przemyślanej koncepcji wizualnej. Pozwoli na przyciągnięcie klientów, którzy będą mogli się utożsamiać z brandem.

 

Podświetlane kasetony

Aby kaseton był widoczny również w nocy, potrzebne jest jego podświetlenie. Sprawdzi się ono zwłaszcza dla biznesów, które działają również nocą. Kluby nocne, dyskoteki, bary, sklep całodobowe lub stacje benzynowe potrzebują rozwiązań ułatwiających trafienie do nich klientom po zmroku. Podświetlenie w kasetonie również sprawdzi się w przypadku miejsc działających popołudniami, ponieważ w miesiącach zimowych na zewnątrz bardzo szybko robi się ciemno. Zajmujemy się realizacją również tego typu kasetonów.

 

Trwałość i odporność

Zmienne warunki pogodowe sprawiają, że wiele szyldów traci na estetyce. Pod wpływem promieniowania UV blakną, tracą kolor i stają się niezbyt zachęcające. Również deszcz, a także mróz mogą doprowadzać do ich zniszczenia. W PMS Technik zdajemy sobie sprawę z tego, że kasetony powinny być nie tylko ładne, ale również praktyczne. W przypadku naszych projektów trwałość jest czynnikiem, który zawsze bierzemy pod uwagę, tworząc nasze realizacje.

 

Możliwości prezentacji

Fakt, że szyld jest istotny w przypadku każdej działalności, w której stawia się na bezpośredni kontakt z klientem, to oczywistość. Wybierając wygląd kasetonu, warto postawić przede wszystkim na oryginalność i indywidualizm, żeby klienci nie mieli problemów z jego zapamiętaniem. W PMS Technik zajmujemy się tworzeniem szyldów reklamowych, które pomogą w zaprezentowaniu firmy w jak najlepszym świetle.

 

Nowoczesne podejście

Chcąc tworzyć reklamowe gadżety dla firm, trzeba być stale na bieżąco w zakresie aktualnych trendów. Nasza firma stara się nadążać za rozwijającym się rynkiem reklamowym poprzez oferowanie Klientom nowoczesnych rozwiązań z dziedziny identyfikacji wizualnej. Proponujemy np. możliwość tworzenia kasetonów o małych i bardzo dużych rozmiarach. Specjalizujemy się także w szyldach z dibondu, plexi, kasetonach easyframe i semaforach, kasetonach z napinanym licem.

 

Kasetony Gdańsk

Siedziba PMS Technik znajduje się w Gdańsku. Zaufało nam wiele rozpoznawalnych marek prowadzących działalność w naszym kraju i na arenie międzynarodowej. Chętnie realizujemy projekty dla firm działających na terenie Gdańska, ale również podejmujemy się współpracy z przedsiębiorcami z innych części Polski.

Wszystkie osoby zainteresowane kasetonami wykonywanymi przez naszą firmę serdecznie zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy nie tylko w samej realizacji projektu, ale również doradzimy na temat najlepszej techniki i sposobu, w jaki kaseton ma zostać wykonany.

 

Litery przestrzenne | Reklamy świetlne | Pylony i tablice reklamowe | Kasetony reklamowe | Attyki i szyldy reklamowe | Stoiska reklamowe | Oznakowanie wewnętrzne | Pozstałe usługi reklamowe
Zadzwoń